KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12317170
nr 1231 7170
David Ljungdahl
(1870-1940), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1924, porträtt av Helene Aperia, 46x36
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 januari 2019
kl 18:06:47
28/1 00:08:43
David Ljungdahl
Läs mer om David Ljungdahl